W ESOTIQ promocja -70% na całą kolekcję z 2020 roku!

Promocje

Zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowym firmy ESOTIQ obowiązuje do 21 marca promocja -70% na całą kolekcję z 2020 roku

Dobrze dobrany biustonosz to niezwykle ważna rzecz dla każdej kobiety. Nie trzeba nawet mówić jakie skutki potrafi za sobą nieść źle dopasowana bielizna. Dlatego też decydując się na jej zakup, warto sięgać po produkty sprawdzonych marek, które słyną z jakości i dobrego wykonania. Jednak równie często cena jest na tyle wysoka, że wiele osób nie może sobie pozwolić na zakup wymarzonej bielizny. Teraz jednak w sklepach ESOTIQ pojawiła się promocja, która sprawia, że możemy zaoszczędzić 70% od ceny podstawowej, a to sprawia, że w praktyce za połowę ceny jednego biustonosza z oferty regularnej możemy kupić aktualnie aż dwa. Prawda, że brzmi świetnie? Zatem zobaczcie szczegóły promocji.

ESOTIQ

Firma ESOTIQ ogłasza promocję pod hasłem “OSTATNIE DNI WYPRZEDAŻY”, w której obowiązuje rabat -70% na całą kolekcję 2020. Oczywiście są małe wymagania, które trzeba spełnić, aby rabat został naliczony. Przede wszystkim zakupu trzeba dokonać za minimum 299 złotych, jednak jest to kwota przed przeceną, więc w momencie, gdy ją rabatujemy to wychodzi nam 89 złotych po rabacie. To jest bardzo dobra informacja dla wszystkich klientek, ale to nie wszystko. Rabat naliczany jest również na produkty przecenione, jeśli ich łączna cena przed przeceną była równa bądź większa od 299zł i są przecenione o mniej niż 70%, to kod rabatowy jeszcze zmniejszy ich cenę.

Jak aktywować promocję?

W pierwszej kolejności trzeba dołączyć do ESOTIQ CLUB, przejść proces rejestracji (jeśli macie już tam konto, to pomijacie ten proces) i aktywować promocję z poziomu konta. Następnie przyjdzie kod rabatowy w wiadomości SMS, który wpisujemy na końcu naszego zamówienia i możemy cieszyć się obniżoną ceną. Warto pamiętać, że promocja obowiązuje tylko do 21 marca, więc pozostały tylko 4 dni, a ilość dostępnych produktów bardzo szybko się zmniejsza, ponieważ wyprzedaż cieszy się bardzo dużą popularnością.

Link do promocji znajdziecie TUTAJ

ESOTIQ

Foto. materiały prasowe sklepu

1 thought on “W ESOTIQ promocja -70% na całą kolekcję z 2020 roku!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *