Stokke Sleepi – funkcjonalne łóżeczko dla dziecka

Dzieci

Czas oczekiwania na przyjście nowego członka rodziny to bez wątpienia jedna z piękniejszych chwil w życiu człowieka. Każdy dzień wydaje się wyjątkowy, ponieważ zbliża nas do ujrzenia naszej największej miłości życia. Z pomocą przychodzi Stokke Sleepi.

Zanim jednak nasza pociecha pojawi się w naszym życiu, musimy zaplanować tak wiele rzeczy. Na naszą głowę spada nagle dużo obowiązków i zaczynamy stawać przed trudnymi wyborami. Nagle okazuje się, że przecież nie mamy pojęcia, jaki smoczek będzie odpowiedni, na które pieluchy postawić i wreszcie, jakie łóżeczko wybrać, by nasze dziecko mogło bezpiecznie przesypiać noce.

Na rynku jest wiele różnych ofert, ale skąd mamy wiedzieć, która zapewni nam i dziecku największy komfort?

Warto wtedy posiłkować się różnego rodzaju blogami lub forami, dlatego dziś pragnę zaprezentować łóżeczko, które swoim wyglądem i wykonaniem zupełnie odbiega od tych, do których zdążyliśmy się przyzwyczaić.

Stokke Sleepi

Przedstawiam Wam Stokke Sleepi

Stokke Sleepi to innowacyjny mebel, który jest niezwykle poręczny. Zupełnie inna formuła i naturalne materiały pozwoliły stworzyć fantastyczne łóżeczko dla Twojego dziecka.

Czym wyróżnia się ten produkt? 

Na pierwszy rzut oka zapewne stwierdzicie, że owalnym kształtem, jednak to nie jedyna z zalet Stokke Sleepi. To mebel, który będzie rósł razem z Twoją pociechą, dzięki możliwości regulowania długości łóżka. To niesamowita oszczędność czasu oraz pieniędzy. Kolejnym ważnym aspektem, jest ułożenie szczebelek oraz możliwość regulowania poziomów materaca. Dzięki takiej konfiguracji możemy mieć pewność, że do łóżeczka wpada odpowiednia ilość powietrza, a regulacja poziomów wpływa na komfortowe wyciąganie i wkładanie maleństwa. Stokke Sleepi może stać na kółkach, ta opcja umożliwi Ci swobodne przemieszczanie się po całym domu bez potrzeby dźwigania łóżeczka. W zestawie znajduje się również materac, który jest w odporny na odgniatanie.

Stokke Sleepi możesz personalizować pod swoje upodobania

Na stronie sklepu, znajdziecie 3 kolory do wyboru! Jednak jeśli masz ochotę pobawić się z wyglądem Stokke Sleepi jeszcze bardziej, koniecznie zaopatrz się w przepiękny baldachim, który oprócz niesamowitego wyglądu, ochroni dziecko, przed owadami.

Kiedy wspominałam, że łóżeczko może rosnąć razem z naszym dzieckiem, nie miałam na myśli maksymalnie pięcioletniego dziecka. Sklep oferuje zestaw rozszerzający, dzięki któremu, mebel może posłużyć nawet dziesięcioletniemu dziecku!

Stokke Sleepi

Linki do wyżej wymienionych rzeczy:

Koniecznie dajcie znać, czy słyszeliście o Stokke Sleepi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *