Promocje – inteligentne zabawki dla dzieci! Wielkanocny przegląd prezentów

Promocje

Święta Wielkanocne nadchodzą wielkimi krokami. Rodzice zaczynają rozglądać się za ciekawymi pomysłami na prezenty dla dzieci. Zapraszamy do zapoznania się z naszym przeglądem zabawek w atrakcyjnych cenach!

Zabawki dla dzieci to nie lada problem. Na rynku, jest tak wiele ofert, jednak skąd mamy wiedzieć, które z nich okażą się naprawdę przydatne. Dzieciaki szybko się nudzą, a zabawki lądują na dnie skrzyni z pluszakami. Co więcej, ceny zabawek, potrafią sięgać kilkuset złotych. Dlatego, przygotowaliśmy dla Was przegląd najciekawszych promocji na dziecięce akcesoria, w tym przydatne zabawki.

Zacznijmy od promocji dla najmłodszych. Ciekawe oferty znajdziemy w sklepach Pepco. Aktualnie w cenie 55 PLN znajdziemy tak zwane “Misie szumisie” marki Whisbear.

inteligentne zabawki dla dzieci

Link do sklepu – TUTAJ

Cena na stronie producenta to aż 160 PLN. Przyznajcie sami, że oferta Pepco jest niesamowitą okazją.

Co wiemy o szumiących zabawkach?

Szumiący Miś z sensorem płaczu

Funkcja CRYsensor, czyli „czujnik płaczu”, to inteligentne rozwiązanie, które zaprojektowaliśmy z myślą o nagłych przebudzeniach niemowląt. Szumiący Miś Whisbear automatycznie reaguje uspokajającym różowym szumem, gdy dziecko zaczyna płakać. Po 40 minutach szumienia urządzenie łagodnie wycisza się i przechodzi w tryb czuwania. Płacz budzącego się dziecka lub nagłe dźwięki, ponownie uruchamiają szum na 20 minut. Istnieje możliwość ręcznego wyłączenia i ponownego włączenia zabawki. Urządzenie obsługiwane jest jednym przyciskiem. Można regulować poziom głośności szumu, który również wycisza dźwięki otoczenia.

Szumiący Miś Sensoryczny imitujący szum wód płodowych

Poczucie bezpieczeństwa Malucha to najważniejsza idea, jaka przyświecała przy projektowaniu zabawki specjalistom z Whisbear. Szumiący Miś nieprzypadkowo został wyposażony właśnie w różowy szum. Niemowlę doskonale zna podobne dźwięki i czuję się wśród nich komfortowo. Szum różowy przypomina bowiem szum charakterystyczny dla wód płodowych w łonie matki, dlatego dźwięk szumiącego misia działa kojąco na niespokojnego Malucha.

Whisbear Soft – zabawka zainspirowana dziecięcą wyobraźnią

Autorką projektu misia jest studentka Akademii Sztuk Pięknych Maria Czapska, która przy tworzeniu zabawki inspirowała się dziecięcymi rysunkami. Duża głowa jest charakterystyczna dla ulubionych dziecięcych przytulanek, natomiast długie łapki pełnią funkcję elementów sensorycznych. Dostępne są one w trzech wariantach kolorystycznych. Oprócz tego, że pomagają dziecku poznawać świat i pobudzają je do rozwoju, ułatwiają przytwierdzenie Misia do szczebli dziecięcego łóżeczka, za co odpowiadają magnesy. Uroczy Szumiący Miś świetnie sprawdza się w roli dziecięcej przytulanki

Bezpieczeństwo i certyfikacja

Produkty Whisbear są pierwszymi w kraju szumiącymi zabawkami, jakie otrzymały Pozytywną Opinię Instytutu Matki i Dziecka, jako rozwiązanie przeznaczone dla dzieci z trudnością w zasypianiu. Zostały zweryfikowane pod względem bezpieczeństwa ogólnego, rozwojowego oraz zdrowotnego.

Wszystkie urządzenia elektroniczne i zabawki WHISBEAR przechodzą badania i proces certyfikacji zgodny z normami bezpieczeństwa obowiązującymi w poszczególnych krajach świata. Badania prowadzone są w renomowanych jednostkach certyfikujących: TÜV Rheinland, CTT, J.S.Hamilton, UL Underwriters Laboratories, Instytut Łączności i Komag.

Jesteśmy pewni wysokiej jakości zabawek, dlatego dajemy dożywotnią gwarancję na produkty Whisbear. Wystarczy zarejestrować swoją zabawkę w ciągu 30 dni od zakupu na www.whisbear.com. Szumiące przytulanki Whisbear stworzyły dwie polskie Mamy – Julia i Zuzia Sielickie. Zabawki pomagają rodzicom w usypianiu dzieci i od lat są hitem list prezentów wyprawkowych. Marka Whisbear dopuściła do sprzedaży w Pepco również szumiącą zawieszkę, która idealnie sprawdzi się w wózku czy kołysce.

Najtańszą ofertę w internecie, znajdziecie na allegro. Jednak cena w Pepco, znów wygrywa, ponieważ kupicie zawieszkę za jedyne 30 PLN.

O dzieciakach w wieku od 5 do 10 lat, pomyślał Rossman. Znajdziemy tam, miecze, czy zestaw prawdziwego lekarza. Dla tych, którzy nie przepadają za kąpielami, przydatne mogą okazać się “kubeczki do kąpieli”. Taka atrakcja, na pewno umili, niejedną kąpiel.

inteligentne zabawki dla dzieci

Link do promocji TUTAJ

Jeśli macie w domach miłośników Lego, koniecznie przyjrzyjcie się ofertę al.to. Sklep przecenił wiele wersji Lego! To idealny pomysł na wielkanocny upominek.

Rodzaje lego w al.to:

  • Ludzik Lego
  • Legoland Billund
  • Lego Town
  • Lego Space
  • Lego Castle
  • Lego Pirates
  • AFOL

Która propozycja podoba się Wam najbardziej?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *