Promocja na artykuły szkolno-biurowe w Biedronce od 29.07

Promocje

Rozpoczęcie roku szkolnego zbliża się nieuchronnie, dlatego warto zastanowić się już nad przygotowaniami do tego wydarzenia i rozejrzeć się, czy w sklepach już pojawiają się jakieś wartościowe promocje na wyprawkę szkolną. Tak się składa, że Biedronka powoli przygotowuje się do tego wydarzenia i wprowadza artykuły szkolno-biurowe. Jesteście ciekawi co przygotowali dla Was? Zapraszamy do lektury!

Właśnie mamy połowę wakacji, więc rok szkolny zawita do naszych drzwi szybciej, niż nam się wydaje. Dlatego też warto zacząć myśleć o przygotowaniach naszych dzieci do rozpoczęcia roku szkolnego i tutaj Biedronka robi pierwszy krok w tym kierunku. Od 29 lipca rusza pierwsza tura promocji na artykuły szkolno-biurowe i znajdziemy tam wiele przydatnych rzeczy, jak na przykład zeszyty A4, 60 kartek w linię lub kratkę, w cenie 1,99 złotego. Oprócz tego na liście znalazły się zeszyty A5 (klasyczne), 16 lub 60 kartek w linię lub kratkę, w cenie 0,39 złotego lub 0,99 złotego.

Lista promocji w tym tygodniu, które znajdą się na sklepowych półkach jest znacznie większa. Z ciekawych przedmiotów będzie można znaleźć kolekcję płyt winylowych w cenie od 49,99 złotego, a będą to takie tytuły jak Sanah – Królowa Dram LP, Rolling Stones – Some Girls, Nirvana – Nirvana 2LP, Abba – Gold (Gold Vinyl) 2lp Ltd., Louis Armstrong – Kings Of Jazz The Best Of Louis Armstrong LP, Deep Purple – Burn LP czy Nirvana – From The Muddy Banks Of The Wishkah 2LP. Warto zatem rozejrzeć się czy w Waszej Biedronce dostępne będą te tytuły i uda Wam się coś upolować!

Promocja na artykuły szkolno-biurowe w Biedronce od 29.07
Zeszyt A4/ 60 kartek – 1,99 złotego
Zeszyt A5/16 już za jedyne 39 groszy lub zeszyt A5/60 za 99 groszy
Promocja na artykuły szkolno-biurowe w Biedronce od 29.07
Brulion A5/ 95 kartek za 1,99 złotego

Źródło: gazetka-24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *