Back to school – wygodne i stylowe stylizacje do szkoły

Moda

Powrót do szkoły to zawsze bardzo ważny moment i często zastanawiamy się “Jak mam się ubrać?”. Zobaczcie jakie stylizacje do szkoły są modne w tym sezonie i na co warto postawić w nowym roku szkolnym

Codziennie każdy z nas zastanawia się co ubrać, aby ładnie wyglądać. Dzięki odpowiedniemu doborze ubrań możemy uwydatnić nasze cechy bądź ukryć wady lub też oddać swój charakter, co jest niezwykle ważne. Ubranie nie tylko spełnia funkcje ochronne naszego ciała, ale również pozwala wyrazić nam swoją osobowość i wyróżnić się na tle rówieśników. Oto kilka przykładów na wygodne i stylowe stylizacje do szkoły dla Ciebie.

wygodne i stylowe stylizacje do szkoły

Pierwsza stylizacja na mojej liście to klasyczne Skinny Jeans, połączone z T-Shirtem typu Basic, a całość dopełnia jednolita bluza z białym pasami na rękawach.

wygodne i stylowe stylizacje do szkoły

Druga propozycja to bardzo luźna stylizacja w skład, której wchodzą klasyczne czarne
spodnie, a do tego bluza typu Oversize. Jako dopełnienie stylizacji możemy ubrać okulary zerówki oraz buty typu Vans w kolorze czarnym z białym dodatkami.

wygodne i stylowe stylizacje do szkoły

Następna propozycja jest już nieco bardziej formalna i znajdziemy tutaj wełniany sweter w kolorze szarym, który możemy połączyć z klasyczną spódnicą w czarnym kolorze. Całość można podkreślić stylowym zegarkiem.

Do odważnych świat należy i taka też jest ostatnia propozycja. Jeansowa kurtka z podwiniętymi rękawami, czarne spodnie z dziurami i czerwona koszula w kratkę przewinięta w pasie. Do tego brązowe botki i mamy komplet.

Jak widzicie, również do szkoły można ubrać się ładnie i stylowo. Należy jednak pamiętać, że szkoła to także miejsce, gdzie należy zachować pewne zasady. Dlatego też wcześniej sprawdźcie, czy statut Waszej szkoły nie zakazuje noszenia pewnych elementów garderoby, aby ograniczyć sobie i innym niepotrzebne kłopoty. To tyle w dzisiejszym zestawieniu, dajcie znać, która stylizacja przypadła Wam do gustu i jak Wy ubieracie się do szkoły. Może zainspiruje to inne osoby, które szukają swojej własnej drogi na stylowy ubiór?

Foto. Pinterest

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *